Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Grabowcu. Nie żyje nastolatek potrącony przez bmw

Utworzony przez jj, 27 marca 2014 r. o 11:08
Trzeba spróbować!!!
Ha ha ha to ja już wolę sobie sam zrobić dobrze niż pięćdziesięciolatkę obracać. U nas na wsi jest taka Zocha, niej jest aż tak stara jak ta kobieta o której mowa w tym artykule. Ma bodajże 45 lat ale na sam jej widok wymiotować się chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie ! Szczegóły skoku w bok pani Eli utajnione miała wtedy pecha bo w patrolu była kobieta, i nie odpuściła. A doradców teraz to tam mnóstwo cała gmina Kobylany całe oj bieda bieda. Tylko ucichła sprawa lustracji Janka a tu taki gips, ja stawiałem raczej na synka tylko raz skasował autko na barierkach mostowych ,Kasa stanowicha, nietykalność nieszczęście gotowe a po tym zero skruchy . Chowajta się ludziska bo jak kupią nową furę to strach pomyśleć A MACIAREWICZ Z KOBYLAN TO MAŁO DORADZI  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ci ze straży granicznej musieli mieć niezły ubaw jak przyłapali starą babuszkę na seksie he he he he  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteście żałośni. Zginął chłopak a wy sobie takie durne podśmiewajki urządzacie. Tak jakby wam właśnie zależało, żeby zbagatelizować temat i zboczyć z głównego toru. Ciekawe jakby to wasz brat zginął czy też wam by tak było do śmiechu. Znieczulica, totalna znieczulica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt tu się nie naśmiewa ze śmierci tego chłopaka. Czytaj ze zrozumieniem a później komentuj. Z tego co zauważyłem wszyscy się śmieją z tej  starej baby ze wsi , która uprawia seks po krzakach. I oskarżają ją że swoją szaleńczą jazdą zamordowała młodą osobę. Pokaż mi jakiś wpis pod tym artykułem, który by oczerniał ofiarę tego wypadku? Wszyscy równo jadą po tej babie nie po tym chłopaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt tu się nie naśmiewa ze śmierci tego chłopaka. Czytaj ze zrozumieniem a później komentuj. Z tego co zauważyłem wszyscy się śmieją z tej  starej baby ze wsi , która uprawia seks po krzakach. I oskarżają ją że swoją szaleńczą jazdą zamordowała młodą osobę. Pokaż mi jakiś wpis pod tym artykułem, który by oczerniał ofiarę tego wypadku? Wszyscy równo jadą po tej babie nie po tym chłopaku.
  To ty czytaj ze zrozumieniem. Gdzie ja napisałam, że ktoś tu ofiarę oczernia? I jakoś słabo rozumiesz tekst czytany skoro przeczytałeś, że wszyscy się śmieją z tej  starej baby ze wsi , która uprawia seks po krzakach. Ja tutaj zauważyłam dyskusję na temat "czy pukanie 50latek jest obrzydliwe czy nie". Przykłady:   50 letnia stara baba? wygląda lepiej od Twojej starszej siostry ... Jak się umaluje to kazda 50- tka wygląda w miarę  :P    Ale zobacz taką 50- tkę rano bez makijażu zaspaną rozkudłaną  :P . Nie powiem już jakby się rozebrała. Na dupsku rozstępy na nogach celulitis. Piersi wiszą jak wory po kartoflach. Człowieku o czym Ty piszesz?????? Nekrofilem jesteś że podniecasz się jakimś 50 letnim padłem  :o  Chyba nigdy nie widziałeś pięknego ciała 20 latki lub nawet 30 latki. Lecz się jak Ci imponują 50 tki.   No nie wierzę!!!! Jak może walić młody chłopak 50 latkę ???? Toż to musi być jakiś desperat lub poje***ieniec!!!! Nie piszę tu konkretniej o tej pani co napisałeś ale ogólnie. Zapinać 50 latkę to trzeba mieć naprawdę nieźle nasrane pod sufitem he he. Jak wkoło pełno chodzi młodych dziewczyn i tylko się proszą aby z nimi pofiglować he he .    Moja sąsiadka też ma 50 lat i dupsko pomarszczone aż strach , widziałem jak opalała się. Z ryja to jeszcze jeszcze ale te dupsko nie daj Boże.  :D     A to czy ta pani dochowuje wierności małżeńskiej to już jej sprawa i jej męża a nie twoja i reszty zaciekawionych forumowiczów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
toż dla mnie ta stara baba może i ze wszystkimi pensjonariuszami domu starców uprawiać seks  :D  :D  Nie obchodzi mnie też czy jej męża nazywają rogaczem czy nie :D Dla mnie ta stara  baba to i na środku drogi E-30 może ten seks uprawiać. Masz rację nie moja sprawa ale fajnie poczytać , zapoznać się z opinią ludzi i pośmiać się że takie stare babska po 50 jeszcze po krzakach z gołą dupą latają zamiast nałożyć chustkę na głowę i " Klan"  oglądać lub wnuki niańczyć  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma może ktoś jakieś namiary na tych funkcjonariuszy straży granicznej , którzy złapali na orgiach w samochodzie nad Bugiem tą starszą Panią? Chciałbym zaistnieć jako dziennikarz i z chęcią bym przeprowadził wywiad z tym pogranicznikami na temat tych orgii w samochodzie. Ciekawi mnie wszystko czyli jak to było? ,  gdzie? , w jakiej pozycji ich nakryli? Ciekawy i interesujący felieton by się zrobiło. Tym bardziej byłoby to ciekawsze że ta Pani nie była już pierwszej młodości? Można by było też przeprowadzić rozmowę z tej starszej Pani mężem jak przyjął to że jego stara żona hasa sobie ponad Bugiem i mu rogi przyprawia. Kto wie może i jakiś film dokumentalno-erotyczny by się nakręciło kto wie......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale pojechaliście po tej staruszce he he. Dobre he he. To że nazywacie ją zabójczynią i piratem drogowym to jeszcze nic. Ale to jak pojechaliście po niej na temat tego seksu co w aucie robiła to mnie rozwaliło. A jak skumałem że ta staruszka ma  aż 50 lat to już całkiem prawie  spadłem z fotela ze śmiechu. Ma staruszka potrzeby i tyle he he. Tylko kto taki głupi i taką starą się zainteresował he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale pojechaliście po tej staruszce he he. Dobre he he. To że nazywacie ją zabójczynią i piratem drogowym to jeszcze nic. Ale to jak pojechaliście po niej na temat tego seksu co w aucie robiła to mnie rozwaliło. A jak skumałem że ta staruszka ma  aż 50 lat to już całkiem prawie  spadłem z fotela ze śmiechu. Ma staruszka potrzeby i tyle he he. Tylko kto taki głupi i taką starą się zainteresował he he
Pryszczte gimbusy, co jeszcze nie mają prawa jazdy i uprawiają seks z upalonymi trawą koleżankami, nie trollujcie!!! Pusta baba  powożąca BMW powinna zostać ukarana za swój wyczyn. Z kim uprawia seks, to jej sprawa (i ewentualnie jej męża). A głupie teksty, kto by ją chciał bzykać, to chyba dylematy gimnazjalistek, które myślą, że seks to młode (często niedomyte) ciało i wypinanie jego części (wątpliwej jakości najczęściej). Żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście wolę młode i niedomyte niż taką 50 letnią staruchę jak ta co spowodowała wypadek i zabiła tego chłopaka. Młoda niedomyta może się umyć i będzie OK. :D  :D  A taka stara jak ta co spowodowała wypadek i zabiła tego chłopaka zmarszczek z tyłka nie zmyje i z obwisłych cycek nie zrobi jędrnych  :D  :D  Niestety natury i starości nie oszukasz  :D  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście wolę młode i niedomyte niż taką 50 letnią staruchę jak ta co spowodowała wypadek i zabiła tego chłopaka. Młoda niedomyta może się umyć i będzie OK. :D  :D  A taka stara jak ta co spowodowała wypadek i zabiła tego chłopaka zmarszczek z tyłka nie zmyje i z obwisłych cycek nie zrobi jędrnych  :D  :D  Niestety natury i starości nie oszukasz  :D  :D
O gustach się nie dyskutuje, ale ciebie akurat znam i mogę powiedzieć, że nie dziwię się, bo brudas zawsze woli fleję :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak pojechaliśmy i będziemy jechać po tej rodzince . Jak ktoś tu chciał gloryfikować panią Elę i i jej małżonka oraz latorośle to mu przypomnieliśmy niektóre z wyczynów więc proszę tu nie mówić o filantropi . Czy nazwijmy to kolokwialnie kolejne wybryki tek rodzinki (osób publicznych ) przypomnę zostaną zamiecione pod dywan ? A no wszystko na to wskazuje , czy dziwne to jest by w tak krótkim czasie Wybryki tej pani nie tylko związane z sexem to pikuś ale jej żady na terminalu (gospodarność ) za którą ją UOP wyprowadził i nic jest radną sejmiku . Lustracja jej męża , dziwne układy w gminie Terespol . Tak przypuszczamy ze nic nie będzie , przypomnę ŻAL MŁODEGO CZŁOWIEKA  , JEGO RODZINY która jest bezsilna wobec układzików . Choćby dla tego za butę i arogancję w artykule Słowa podlasia winniśmy piętnować taką patologię . Pól biedy jeśli dotyczy to publicznych pieniędzy wywyższania się na stanowisku ALE TU PO  PRZEZ POCZUCIE BEZKARNOŚCI ZGINĄŁ CZŁOWIEK. Co wobec tego mamy robić na kogo liczyć na prawo a no pani sobie dalej śmiga po gminie i jak tu ktoś zauważył aż strach jak dostanie nową furę   większą silniejsza . Prasa  działa piętnuje ale cóż z tego. Wybory ok znów za winko głosy poleca . Wiecie jak nazywany jest żartobliwie szanowny małżonek CAR IWAN GROŹNY. Lokalny kacyk na którego nie ma bata na małżonkę i synków też widać to jak na dłoni POLSKA ZAŚCIANKOWA . Co mają zrobić rodzice św chłopaka , popłakać sobie w zaciszu domu bo nic nie zrobią takiej hałastrze. Dopilnujmy by żadne z wybryków władzy nie przeszło tak sobie bokiem nawet sex w aucie . A z tym spokojnie drzwi w gminie wysokie poroże się mieści , ach najważniejsze nasz przywódca to myśliwy więc to on strzela tylko proszę uważać bo jak wiem tam też za kołnierz nie wylewają   i koledzy mogą pomylić z takim dziesiątakiem czy jak mu tam :)      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pryszczte gimbusy, co jeszcze nie mają prawa jazdy i uprawiają seks z upalonymi trawą koleżankami, nie trollujcie!!! Pusta baba  powożąca BMW powinna zostać ukarana za swój wyczyn. Z kim uprawia seks, to jej sprawa (i ewentualnie jej męża). A głupie teksty, kto by ją chciał bzykać, to chyba dylematy gimnazjalistek, które myślą, że seks to młode (często niedomyte) ciało i wypinanie jego części (wątpliwej jakości najczęściej). Żal.
  Tak nawiasem mówiąc to cytowany tekst jak ulał pasuje do latorośli pani Eli TAA upalone małolaty z praktyki czy z domysłów  Cieplutko się zrobiło dawno nie widziałem mocnego audi z rej KAMIL muzy na ful i zimnego łokcia , klaksonu na widok małolat (królowie życia ) Praktykę i prawko się ma a jak i autko na barierkach mostu się zostawiło toyota to była I co tam jeszcze Bawisz się chłopcze bawisz :D   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam oj tam . Polityka mnie nie interesuje niech sobie robią co chcą ale co z tym seksem? Stara musi mieć temperament. A ja myslalem że takie stare to już nie mogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam oj tam . Polityka mnie nie interesuje niech sobie robią co chcą ale co z tym seksem? Stara musi mieć temperament. A ja myslalem że takie stare to już nie mogą.
Toś biedny,że masz rodziców , którzy już nic nie mogą w tej materii..Współczuję tobie,że w wieku 50 lat też nie będziesz mógł… bo to jest dziedziczne. Biedny chłoptaś…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toś biedny,że masz rodziców , którzy już nic nie mogą w tej materii..Współczuję tobie,że w wieku 50 lat też nie będziesz mógł… bo to jest dziedziczne. Biedny chłoptaś…
Mylisz się kolego. Moja ciotka też ja ta z Kobylan latała jak wsciekła i i też była taka stara jak ona bo miała prawie 60 lat i też z młodymi pijakami się gździła aż majtki wisiały na krzakach ale nie nad Bugiem a nad bagnem . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowne towarzystwo! Informuję ze temat skoku w bok pani Eli był już opisywany  na łamach powyższego pisma , nie mniej szeroko komentowany. Część z was odpowiada sobie sama na zadawane pytania ja komentował tego nie będę. To była moja riposta wszystkim tym zakłamanym ludziom co to mówią o świętości tych naszych wybrańców lokalnych . Sprawa dotyczy wykorzystywania władzy stanowisk . Zadajcie sobie pytanie kto na tym cierpi kto składa ofiary na pewno nie oni , bezkarność doprowadza do tragedii ale nie ich . Nawet współczucia nie potrafią okazać . Czy was to nie razi nie boli bo mnie osobiście tak .  Czekałem na polemikę z urzędnikami z gminy Terespol , na zaplecze Jankowe Kobylany . A tu nic Czytacie ukradkiem na gminnych kompikach to forum , plotkujecie , gminni iformatycy wychodzą z siebie by namierzyć gości którzy tu pisują . A tu nic żadnych głosów obrony dyskusji tylko kółko różańcowe z Kobylan    się odezwało marnie . Tak nawiasem popatrzcie tylko na Janka  bidok zamyślony zapracowany sprawami gminy to i nie ma chęci na ty ta te . wejdzie na stonę gminy popatrzcie na niego i co się później dziwicie  . Martwi się chłopina a nóż widelec w posły do warszawki  koledzy zabiorą a tu co komu ten folwark zostanie . Popatrzcie na Elizabeth , a co ona w tym sejmiku robi wypoczęta spa kosmetyczka itp to i potrzeby ma proste  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam ten temat i włos mi się jeży.Polsko czym Ty jesteś dla opisywanych tu TYPÓW? Kopalnią kasy?A może nierządnicą na której zarabiają różnej maści alfonsy i bajzel mamy. Jeśli tacy ludzie mają u nas władzę to tylko wstyd i sromota dla nas wyborców. Toć ta rodzinka to jak Sodoma i Gomora do entej potęgi. Ludziska opamiętajcie się wreszcie i dajcie im czerwoną kartkę.Czyż Wam tam rozum wysechł,że godzicie się na takie jawne kur  est  wo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam ten temat i włos mi się jeży.Polsko czym Ty jesteś dla opisywanych tu TYPÓW? Kopalnią kasy?A może nierządnicą na której zarabiają różnej maści alfonsy i bajzel mamy. Jeśli tacy ludzie mają u nas władzę to tylko wstyd i sromota dla nas wyborców. Toć ta rodzinka to jak Sodoma i Gomora do entej potęgi. Ludziska opamiętajcie się wreszcie i dajcie im czerwoną kartkę.Czyż Wam tam rozum wysechł,że godzicie się na takie jawne kur  est  wo?
  Ja bym powiedział Boże coś Polskę !! Popatrzcie nie tylko tu temat sąsiedni Janów Podl. Niezłe jaja ponoć święcone nawet . Tu i ta rodzinka w normalnym kraju przestała by istnieć publicznie politycznie na zawsze . Gmina obstawiona znajomkami sąsiadami klika . Jak to jest możliwe w normalnym kraju by kierowca pana wójta pan Ś miał więcej do powiedzenia niż sekretarz  :D  bo co bo sąsiad . Rządy PSL na Podlasiu którego posłanką jest pani Ela wstyd i żenada . Po aferze lustracyjnej małżonka ponoć nie był agentem bo tylko na ogórki do dawnego RFN jeździł a Janek to ktoś inny SB się pomyliło :D TAK nawiasem coś w tych Jankach jest nie p ELU  :D . Jak się wypowiadali znajomi z partii ach nie damy nie dopuścimy to z tego kraju sami robicie nierządnicę. Czy wyborcy podziękują a wątpię bo oni są jak trawa walec przejedzie i powstaną Janek im świetlicę zrobi boisko do piłki sadzawkę pod gminą ACH JAKI TO GOSPODARZ WSPANIAŁY . Pytam tylko z której części Europy ci wyborcy mają się na wybory zjechać Anglii , Holandii , Niemiec innych . Zgroza gmina najbogatsza a bezrobocie najwyższe Kuriozum . Na WOC nic nie będzie bez błogosławieństwa Janka , inwestycje trafione ADAMPOL  DKD ile tam teraz osób pracuje , myjnia wagonów na Dobrynce a co tam teraz jest ? Ale wrazie czego to nie ja to oni . A wizytował a się chwalił . Teraz inwestycja na kolejne 20l pod tytułem zrobić z Kobylan miasto  i pałacyk w polu . Kto wie że w kobylanach jest kawałek muru Berlińskiego kto go poświęcał a pałacyk na jakim placu w polu się znajduje prezydenta Kaczorowskiego wdowa nawet była . Zapytam tylko o jedno jak babcia nie mylić z Elą która ma sprawe w gminie jak ma tam dojechać co Garden zawiezie . Gratulacje panie wójcie gratulacje . Kpią z wyborców PRAWA TEGO KRAJU . Młody chłopak w grobie a pani śmiga dalej a małżonek winnego z niego jeszcze robi. Zgadnijcie co po tej tragedii gadali w gminie   Ela w szpitalu oj coś z trzustką oj jaka pobita , a gdzie młode życie HIPOKRYCI .I jak ktoś mi tu powie ze to nie był wybieg prawny a rzeczywistość to mu w oko napluję .       
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...